У Калуській центральній районній бібліотеці провели День фахівця

опубліковано: 2019.10.22 | Коментарів: 0 | Переглядів: 140

«Сільська бібліотека – осередок духовності та знань громади »

У Калуській центральній районній бібліотеці для працівників сільських бібліотек-філій відбувся День фахівця «Сільська бібліотека — осередок духовності та знань громади ». Директорка Калуської районної ЦБС Світлана Сокульська привітала завідувачку бібліотеки-філії №2 с. Томашівці Надію Луців з другим місцем в обласному конкурсі «Краща бібліотека області-2019 (проводиться щорічно Івано-Франківським управлінням культури, національностей та релігій та Івано-Франківською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. І.Франка). Також Світлана Зіновіївна познайомила присутніх з новими правилами проведення підвищення кваліфікації бібліотечних працівників, надала методичні поради сільським фахівцям щодо участі у районному фестивалі «Родинні скарби Калущини» та участі в районному заході, присвяченому Дню Гідності та Свободи.

Методист центральної районної бібліотеки Тетяна Мельник надала консультації на теми: «Формування духовного світу підростаючого покоління на основі християнських цінностей», «Інформаційний простір бібліотеки»; методичні рекомендації «ЗУНР – провісниця держави України» (щодо відзначення Дня державності на західноукраїнських землях) , «Участь бібліотек-філій в районній акції «Народному руху України - 30 років», «У витоків писемності» (інформаційно-методичні рекомендації з нагоди Дня української писемності та мови) та ін. Також працівники філій отримали методичні поради щодо підготовки літературних заходів з нагоди відзначення письменників-ювілярів місяця листопада: 130 років від дня народження українського письменника Остапа Вишні, 120-річчя від дня народження українського письменника Григорія Косинки. Наприкінці сільські бібліотекарі обмінялися досвідом роботи.

Дні фахівця на базі центральної районної бібліотеки вже традиційно стають нагодою для професійного спілкування, обміну досвідом та невимушеного діалогу в дружній атмосфері колег та фахівців своєї справи.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини