У Калуші перед відділом ДРАЦС буде святкова фотозона

опубліковано: 2019.10.17 | Коментарів: 0 | Переглядів: 156

Ще влітку калушани могли помітити, що територію біля Калуського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану розпочали облагороджувати. Замість великої тротуарної плитки поклали сучасну бруківку. Також були розширені клумби. А нещодавно перед входом у ДРАЦС встановили колони.

За словами начальника Калуського міськрайонного відділу ДРАЦС Ірини Очкур, тут заплановано спорудити святкову фотозону, повідомляє «Нафтохімік-Калуш».

 Благоустрій території перед нашим ДРАЦСом здійснюється за кошти міського бюджету, – розповідає І. Очкур. – Депутати погодилися, що тротуар потрібно встелити бруківкою, а розширені клумби і фотозона додадуть святковості та урочистості цій території. Наразі клумби вже розширені, а от коли відбудеться насадження нових квітів залежить від особливостей рослин та погодних умов.

Щодо колон, які вже також встановили, то вони стануть основою для майбутньої фотозони. Плануємо, що ці колони будуть оповиті квітами або ж у зимову пору року гірляндами і стануть чудовим місцем, де можна буде зробити світлини на пам’ять. До слова, накриття над ними не передбачається.

Нагадаємо, що нещодавно завершилася реорганізація і створення в Калуші міськрайонного відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області. Тепер жителі міста та району можуть отримувати всі послуги ДРАЦС в одному відділі, що розташований у Калуші за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 20.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини