Цьогоріч на Прикарпатті відремонтували 560 км доріг

опубліковано: 2019.10.17 | Коментарів: 0 | Переглядів: 96

16 жовтня під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки відбулася нарада щодо продовження ремонтних робіт на дорогах державного і місцевого значення.

Участь й її роботі взяли заступник голови ОДА Василь Івасик, начальник Служби автомобільних доріг в області Василь Буджак, керівник ДП «Дороги Прикарпаття» Андрій Сазонов.

Присутні проаналізували стан виконання ремонтно-будівельних робіт на автошляхах області державного та місцевого значення у поточному році, окреслили основні напрямки, над якими працюватимуть наступного року.

За словами Василя Буджака, впродовж 2019 року область на 100 відсотків виконала свої зобов’язання щодо ремонту доріг державного значення. Так, на сьогодні із 1000 км доріг державного значення вже відремонтовано понад 560 км. Потребують відновлення 300-320 км. Їх ремонт запланований на наступний рік.

«Наразі завершуються ремонтні роботи на ділянках доріг у селищі Кути, проводяться облаштування узбіч та прокладення бордюр на трасі Р-20 Снятин-Тязів, - розповів управлінець. – Також тривають роботи щодо відновлення мостів».

Марія Савка зауважила, що особливу увагу при проведенні ремонтних робіт на автошляхах потребують ділянки доріг у Косівському, Верховинському районах та м. Яремче. Позаяк  добротні дороги дають поштовх до розвитку туристичної індустрії, а відтак і економіки загалом.

Під час наради також йшлося про будівництво об’їзної дороги у м. Болехів, відновлення територіальних та місцевих доріг, експлуатаційне утримання автошляхів у зимовий період. Зокрема, зазначалося, що на дорогах працюватимуть три дорожньо-експлуатаційні підприємства, які займатимуться розчисткою доріг від снігу та забезпечуватимуть належний проїзд у зимовий період.

Пресслужба Івано-Франківської ОДА

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини