Експеримент з врученням повісток на кордоні таки запрацює, - військовий комісар Львівщини

опубліковано: 2019.10.09 | Коментарів: 0 | Переглядів: 79
На одному з пунктів пропуску Львівської області стоятиме пост, де будуть перевіряти призовників на перетин кордону. Інформацію про це сьогодні на прес-конференції підтвердив львівський обласний військовий комісар Олександр Тіщенко, інформує Львів-онлайн.

 

«Є Закон України «Про військовий обов’язок і військову службу», де чітко сказано, що з дня оголошення призову на строкову службу, громадяни віком від 18 до 27 років зобов’язані у 10-денний термін з’явитись до військового комісаріату. На жаль, наші громадяни не свідомо до цього відносяться. Люди бояться йти у військкомат. Сьогодні відслужити півтора року – це нема нічого страшного. Нікого не відправляють у зону АТО. Всі умови для строковиків створені», – сказав  О. Тіщенко.

 

На запитання журналістів, чи такий експеримент є законним, Тіщенко сказав, що це не суперечить жодним законодавчим актам.

«Ніде не прописано, де треба вручати повістку. Вона може вручатись і на кордоні, і за кордоном. Залежить, де людину зловили. Людина, яка не з’явилася на призов, перебуває в розшуку. Нічого незаконного в цьому немає», – додав львівський обласний військовий комісар.

 

Зазначимо,
Детальніше: https://032online.com/news/12727-eksperiment-z-vruchennyam-povstok-na-kordon-taki-zapracyuye-vyskoviy-komsar-lvvschini.html

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини