У бібліотеках району: хроніка тижня

опубліковано: 2019.10.01 | Коментарів: 0 | Переглядів: 182

Минулого тижня до бібліотеки-філії с. Довге-Калуське завітали третьокласники зі своєю вчителькою Надією Гаврилів на бібліотечний урок «Хочеш багато знати — треба книжки читати», присвячений Всеукраїнському дню бібліотек. Діти познайомилися з історією створення бібліотек, взяли участь у вікторині «Відгадай загадку, розшифруй словечко», з цікавістю розглядали експонати краєзнавчого музейного куточка. Надія Дмитрівна пригадала учням правила поводження з книгою. Бібліотекар сільської книгозбірні Оксана Вінтонів провела презентацію нових дитячих книжкових надходжень та дитячих періодичних видань «Дзвіночок», «Абетка казок», «Вечірня казка».

27 вересня у бібліотеці-філії с. Студінка відбулася година цікавої інформації, присвячена 90-річчю від дня народження Дмитра Павличка, українського поета, громадського діяча «Дмитро Павличко — поет нової доби». Бібліотекар Любов Шушайло розповіла про творчість поета. Творчий доробок Павличка відомий у близькому і далекому зарубіжжі, його твори перекладені багатьма мовами світу. Також була проведена презентація книжкової виставки.

У бібліотеці-філії с. Завій провели бібліотечні посиденьки «Нащо клад — коли в сім'ї лад». В дружньому колі поважних та молодих господинь обговорювалися таємниці сімейного благополуччя, також присутні взяли участь у анонімному анкетуванні «Виховання дитини на особистому прикладі». Завідуюча бібліотеки Ніна Костів познайомила присутніх з літературою, яка висвітлює теми традицій та основ побудови сім'ї та родини.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини