За неподання повідомлень про суттєві зміни у майновому стані настає відповідальність

опубліковано: 2019.09.30 | Коментарів: 0 | Переглядів: 94
У відповідності до вимог частини другої статті 52 Закону України «Про запобігання корупції» у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство з питань запобігання корупції.
За неподання повідомлень про суттєві зміни у майновому стані настає відповідальність передбачена частинами першою та другою статті 172- 6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі КУпАП).
28.08.2019 Калуською місцевою прокуратурою взято участь у розгляді судом протоколу про адміністративне правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-6 КупАП, складеного відносно посадової особи.
Калуським міськрайонни судом собу визнано винною у вчиненні вказаного адміністративного правопорушення та призначено стягнення у розміру 1700, 00 грн.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини