Міський  комітет доступності оглянув 14 громадських організацій.

опубліковано: 2019.09.17 | Коментарів: 0 | Переглядів: 110

За результатами перевірки встановлено, що вимогам ДБН щодо  безперешкодного доступу  відповідає пандус КЗ соціально-психологічної реабілітації дітей тамолоді з функціональними обмеженнями «Добродія Калуська». Міськрайонна організація інвалідів, інклюзивно-ресурсний центр вул. Підвальна,16 – доступні, кнопка виклику встановлена. Приміщення на пл. Героїв,28, де знаходяться громадські організації Калуське міськрайонне об’єднання всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка, громадська організація «Молода Лемківщина», Калуська міська громадська молодіжна організація «Молодий рух», громадська організація «Конгрес українських націоналістів», громадська організація «Центр національного відродження ім. Степана Бандери  - частково доступні (відсутній доступ на 2-й поверх, відсутні кнопки виклику), інформує сайт Калуської міської ради.

Громадська спілка «Громадське об’єднання Калущини учасників бойових дій (АТО) на сході України, вул. Сівецька,2 пандус не встановлено.

Біля входу у приміщення громадських організацій зазвичай відсутні кнопки виклику.

Комітет доступності розглянув забезпечення доступності для осіб з обмеженими фізичними можливостями до дорожньо-транспортної інфраструктури, вулично-дорожньої мережі та елементів благоустрою.

За інформацією УЖКГ за рахунок коштів місцевого бюджету у 2019 році проведено капітальний ремонт тротуарів з влаштуванням тактильної плитки та пониження бордюрного каменю:

1) на вул. Коновальця (від ПК «Юність» до вул.Коновальця) з пониженням бордюрного каменю (без тактильної плитки):

2) вул. Грушевського (від вул.Грушевського, 38 до вул.Винниченка (парна сторона)

3) вул. Каракая (від вул.Пекарська до вул.Каракая, 10).

4) також проведено поточний ремонт підходів до пішохідного переходу з пониженням бордюрного каменю на вул.Б.Хмельницького (в районі Калуського політехнічного коледжу.)

В місті облаштовано 6 світлофорних об’єктів із звуковими сигналами, в тому числі у 2019 році проведено капітальний ремонт світлофорів на перехресті вул.Дзвонарська-вул.Ковжуна - м-н А.Шептицького та вул. Грушевського- Винниченка.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини