Перед будівлею ООН розклали 3758 шкільних рюкзаків як могили: що це означає

опубліковано: 2019.09.10 | Коментарів: 0 | Переглядів: 58

Війна в Україні триває вже п'ятий рік. В Україні, за даними Моніторингової місії ООН, з 14 квітня 2014 року до 6 вересня 2019 року у зв’язку з конфліктом на Сході зафіксували 517 жертв серед дітей.

Серед них – 147 дітей вбили (98 дівчат і 49 хлопців) та ще 370 дітей поранили (225  хлопців, 127  дівчат та 18 дітей, стать яких лишається невідомою), пише УП.Життя

Щоб привернути увагу до дитячих смертей від військових конфліктів за 2018 рік, перед будівлею ООН в Нью-Йорку розмістили 3758 шкільних рюкзаків.

Їх розклали рядами, немов могили на кладовищі

Це найбільша кількість відтоді, як Організація Об'єднаних Націй почала збирати та оприлюднювати такі жахливі дані.Відповідно до Щорічної доповіді Генерального секретаря ООН щодо дітей та збройних конфліктів за 2019 рік, у минулому році в зонах конфліктів вбили або поранили понад 12 тисяч дітей.

Йдеться лише про перевірені випадки – реальна кількість дитячих смертей і поранень, імовірно, буде значно більшою.

Найбільше дитячих жертв у збройних конфліктах спричиняє постійне масштабне використання вибухової зброї, зокрема повітряних атак, мін, мінометів, саморобних вибухових пристроїв, ракетних атак, касетних боєприпасів та артилерійських обстрілів.За підрахунками ЮНІСЕФ, у чверті випадків діти втратили життя.

Минулого року через конфлікт в Україні загинуло 8 дітей – 6 хлопців та 2 дівчат.

Із них, три дитини – дві дівчинки й один хлопець – загинули від обстрілів, чотири хлопці загинули від мін, а ще один хлопець – від вибуху ручної гранати.

 
 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини