Сьогодні у Калуші відбудеться круглий стіл “Спогади про Михайла Даніва”. Із Запоріжчини приїдуть дружина і син

опубліковано: 2019.09.10 | Коментарів: 0 | Переглядів: 153

Сьогодні  10 вересня, о 12.00 год відбудеться круглий стіл "Спогади про Михайла Даніва". Михайло  загинув під час трагічних подій в Іловайську. Зустріч пройде в приміщенні Калуської громадської спілки учасників АТО /ООС ( м.Калуш вул. Сівецька 2). В гості приїдуть   дружина Михайла Даніва — Галина— та син Роман. Про це на сторінці у Фейсбуку написав голова ГО "Об'єднання учасників бойових дій АТО Калущини" Олександр Соколовський. Він запросив на захід всіх, хто знав Михайла при житті, прийти і поділитися спогадами про Михайла Даніва ("Ахіма")

Данів Михайло Богданович, позивний "Ахім" віддав життя за нашу свободу, був солдатом резерву, розвідником 2-го батальйону спеціального призначення «Донбас» військової частини 3027 Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. 

За інформацією «Книги пам’яті»,  Михайло Данів народився 9 листопада 1976 року в Калуші.

Загинув 29 серпня 2014 року в с. Червоносільське на Донеччині. 

Уранці 29 серпня 2014 року під час виходу так званим Зеленим коридором з Іловайського котла Михайло кермував пожежним автомобілем, що пересувався у складі автоколони батальйону «Донбас». На околиці с. Червоносільське бійці наскочили на позицію російського танка Т-72 зі складу 6-ої окремої танкової бригади збройних сил РФ. Їх розстріляли з гармати прямим попаданням в автомобіль. 

«Ахім» з того часу вважався зниклим безвісти. Впізнаний за експертизою ДНК. 

Похований через рік після смерті у с. Велика Знам’янка Кам’янко-Дніпровського району Запорізької області, де проживав з дружиною та двома дітьми.. 

Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмерно). 

Михайло був активістом Запорізького Євромайдану. Після Революції Гідності не міг змиритися з тим, що відбувається на Сході України, звернувся до військкомату і записався добровольцем до зони АТО. 

Громадська спілка учасників АТО Калущини просить калушан, які   мають про нього спогади, зголоситися і повідомити. 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини