У Боднарові горіла трава, вогонь міг завдати шкоди і лісові

опубліковано: 2019.09.02 | Коментарів: 0 | Переглядів: 129

Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають значного збитку державі та в першу чергу, навколишньому середовищу, можуть спричинити пожежі будівель, знищити лінії електромереж, газо- та нафтопроводів, лісові насадження.

Найчастіше пожежі у природних екосистемах виникають в результаті людської недбалості та неуважності. Особливо збільшується кількість такого роду пожеж у літній та осінній період.

Так, з причині необережного поводження з вогнем, 29 серпня виникла пожежа сухої рослинності у селі Боднарів. До місця пожежі одразу виїхали рятувальники Калуша та працівники Калуського лісгоспу, бо вогонь наближався до лісового масиву. Про це повідомляє Василь Микитин, начальник Калуського МРВ У ДСНС.

Співробітники Служби порятунку нагадують людям про небезпеку розведення вогнищ на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок, випалювання сухої трави та сміття. Рятувальники особливо наголошують на необхідності суворого дотримання правил безпеки під час відвідування лісових масивів, адже порушення елементарних правил пожежної безпеки може стати причиною масштабних пожеж та трагічних наслідків.

Крім того, рятувальники нагадують, що самовільне випалювання рослинності або її залишків суворо забороняється.

Шановні громадяни! Якщо ви помітили загорання в лісах, на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101». Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини