Голова ОДА Денис Шмигаль відвідав «КАРПАТНАФТОХІМ»

опубліковано: 2019.08.22 | Коментарів: 0 | Переглядів: 178

22 серпня під час свого візиту на Калущину голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль відвідав ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».Спочатку голова обласної державної адміністрації побував на Домбровському кар’єрі, а після цього в супроводі керівників ОДА, міста Калуша, району та новообраних народних депутатів Олега Марусяка й Едуарда Прощука прибув в управління нафтохімічного товариства, інформує "Нафтохімік"

Учасниками його розмови «без краваток», як висловився Денис Шмигаль, окрім учасників зустрічі, були й журналісти місцевих та республіканських ЗМІ.

Гостям був запропонований короткий відеофільм про «КАРПАТНАФТОХІМ», а відтак Іван Підсадюк на прохання голови ОДА ознайомив присутніх зі станом справ на підприємстві та його перспективами.

У ході цієї розмови було порушено ряд важливих питань, що стосуються як виробничих справ калуських нафтохіміків, так і тих, що потребують вирішення на рівні міста, району і навіть держави. До них насамперед належить ремонт об’їзної дороги, на чому під час зустрічі наголошували міський голова Ігор Матвійчук, Олег Марусяк та інші.

Висловився з цього приводу на зустрічі і Денис Шмигаль. Він зауважив, що працюючому підприємству, яке сплачує всі податки, держава має всіляко сприяти, зокрема і з ремонтом під’їзних доріг.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини