Мосту у селі  Довге-Калуське бути!

опубліковано: 2019.08.09 | Коментарів: 0 | Переглядів: 71

   9 серпня голова Калуської районної державної адміністрації Іван Данів за дорученням Президента України Володимира Зеленського та голови Івано-Франківської облдержадміністрації  Дениса Шмигаля провів першу  нараду у селі Довге Калуське біля зруйнованого  стихією моста на річці Чечва.  Нараду проведено за участю фахівців  Івано-Франківського  відділу  комплексного проектування Державного підприємства – Українського державного інституту з проектування об’єктів дорожнього господарства “Укрдіпродор”, директора ТОВ «СП «Будучність» Романа Павліва, сільського голови Пійлівської сільської ради.

     В ході виробничої наради порушувались питання щодо  виготовлення проектно-кошторисної  документації та  якнайшвидшої організації виконання робіт з  будівництва моста. Адже очікується, що 14 серпня Кабінет Міністрів України ухвалить остаточне рішення у цьому питанні і на зруйнований міст   виділять 25 мільйонів гривень. Після надходження фінансування почнеться виконання робіт. 

   Нагадаємо, 2 серпня цього  року, Президент України Володимир Зеленський у рамках робочого візиту на Прикарпаття провів нараду разом з новим головою Івано-Франківської ОДА Денисом Шмигалем на зруйнованому мості в селі Довге Калуське. Було прийнято рішення виділити 25 мільйонів гривень на відбудову  моста  та до кінця року  відновити його. 

 

 

  

 

 

 

Прес-служба Калуської РДА

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини