Жителі Підгірок, які постраждали від повені, привели канави біля своїх будинків до належного стану

опубліковано: 2019.07.17 | Коментарів: 0 | Переглядів: 93

 


Працівники відділу благоустрою та міської ради спільно із працівниками відділу у справах архітектури та містобудівного кадастру обійшли приватні домогосподарства у мікрорайоні Підгірки, повыдомляэ "Калуш.ФМ".

Обходили вулиці, де нещодавно відбувались найбільші підтоплення у зоні річки Млинівка. Чиновники оглянули територію на вулицях Зелена, Могильницького, Підгорецька, Врубеля та Братів Козаків.

В ході обстеження на власників восьми будинків на цих вулицях склали приписи за порушення «Правил благоустрою та утримання території міста Калуша».

У комісії були претензії до виконання пункту, який звучить «Прибирання та очистка канав, труб, дренажів, призначених для відводу поверхневих та ґрунтових вод з вулиць і доріг, очистка колекторів дощової та зливової каналізації,  зливостоків, проводиться балансоутримувачем, у дворах житлових будинків – житлово-експлуатаційними підприємствами; на території підприємств та організацій – підприємствами, організаціями, а також власниками».

 Як зазначається на сайті Калуської міської ради, приписи калушани виконали у визначений термін. Фотопідтвердження також опублікували на сайті Калуської міської ради.

Втім управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради звернулось й до інших калушан, які живуть у приватному секторі, із проханням здійснити очистку водовідвідних канав, що знаходяться біля їхніх  обійсть, садів, і дотримуватись правил благоустрою та утримання території міста Калуша, а також Закону України “Про благоустрій населених пунктів”.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини