В Івано-Франківську стартував Чемпіонат України з вільної боротьби

опубліковано: 2019.07.10 | Коментарів: 0 | Переглядів: 105

 

news-image: В Івано-Франківську стартував Чемпіонат України з вільної боротьби
У середу, 10 липня в Івано-Франківську стартував Чемпіонат України з вільної боротьби. Він триватиме до 12 липня.

На змагання з'їхались понад 300 найсильніших борців чоловіків і жінок з усіх областей. Загалом щодня змагатимуться по 5 категорій чоловіків і жінок, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Віце-президент Асоціації вільної боротьби України, президент федерації жіночої боротьби України та обласної федерації вільної боротьби Едуард Прощук зауважив, що для прикарпатських борців важливо, що чемпіонат відбувається вдома.

«Сьогодні свято боротьби на Прикарпатті. Для нашої борцівської сім’ї велика честь та відповідальність приймати головний чемпіонат України. Сподіваюся, наша спільна праця подарує усім лише світлі емоції.  Для чоловіків-борців це відбір на Чемпіонат світу де розігруватимуть ліцензії на Олімпійські ігри 2020. Надіюсь, що як жіноча, так і чоловіка збірні виборють максимальну кількість ліцензій вже цього року», - зазначив Прощук.

Заступник голови ОДА Ігор Пасічняк зауважив, що на Прикарпатті вперше приймають Чемпіонат з вільної боротьби такого рівня.

«Ми пишаємось нашою школою боротьби та нашими джурівськими спортсменами, тренерами. Вітаю представників всіх областей, які знаходяться тут. Надіюсь, що за результатами чемпіонату сформується гарна збірна України, яка би показала великі досягнення на міжнародній арені», - акцентував посадовець.

Фінальні сутички проведуть 11 липня з 17:00 та 12 липня з 11:30. Тож франківців запрошують гарно провести час і підтримати наших спортсменів у боротьбі за перемогу.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини