На комісії із захисту прав дитини розглянули 12 питань

опубліковано: 2019.07.10 | Коментарів: 0 | Переглядів: 92

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей 10 липня під керівництвом заступника голови РДА Любомира Білоуса відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На порядок денний було винесено 12 питань, з них: про надання дозволу батькам на дарування майна неповнолітнім дітям; про надання дозволу на виїзд дитини за кордон без згоди та супроводу батька; про можливість позбавлення батьківських прав осіб, які неналежно виконують батьківські обов’язки, про взяття під соціальний супровід та ін. Крім того, розглянуто заяви громадян та листи соціальних установ, в яких порушено проблематику взаємовідносин деяких батьків та їх дітей, неналежного виконання батьківських обов’язків тощо, повідомляє сайт РДА..

Підготовлені матеріали детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, надані всі необхідні, згідно чинного законодавства, документи для їх розгляду, заслухані заявники, відповідачі та запрошені.

Підсумувавши кожне питання, члени комісії прийняли компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Насамкінець на засіданні комісії затверджено персональний склад міждисциплінарних команд для забезпечення, розроблення та виконання індивідуальних планів соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування, та дитини-сироти.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини