У Франківську показали благодійну моновиставу, в якій зіграв міністр культури

опубліковано: 2019.07.10 | Коментарів: 0 | Переглядів: 98

В Івано-Франківській обласній філармонії імені Ірини Маланюк відбувся показ благодійної моновистави “Момент кохання”, в якій зіграв народний артист України, міністр культури України Євген Нищук.

 

Про це повідомляє пресслужба міністерства.

“Режисер-постановник, автор сценографічної ідеї – народний артист України Тарас Жирко. Ідея проєкту – Євгена Нищука. Кошти від вистави буде адресовано на лікування працівника Івано-Франківського обласного краєзнавчого музею Михайла Шкорути”, – ідеться в повідомленні.

Як зазначає Нищук, благодійність – одна з найбільших чеснот людства, і вистава має дуже особистісний характер.“Це вистава-сповідь, присвячена збору коштів на реабілітацію працівника обласного краєзнавчого музею Михайла Шкорути, який втратив ногу. Зібрані нами кошти – це ще не вся сума, адже лікування дуже дороговартісне. Проте головне – це увага і солідарність з ним глядачів та команди, яка працювала над виставою”, – говорить Нищук.

Моновистава “Момент кохання” створена за однойменним оповіданням Володимира Винниченка. Це сповідь, впродовж якої в’язень сумління згадує дивовижний епізод свого життя – зустріч із Панною. Герой на очах у глядача переживає всі етапи їх “моменту кохання”. Перехід кордону, покладений в основу сюжету, стає приводом і провокацією реконструкції минулого, акцентуючи увагу на можливості подолання внутрішніх кордонів і меж, в які поставлена особистість у сучасному суспільстві.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини