Газовики і влада районуобговорили встановлення модемів на лічильники в закладах Калущини. Коштів на це наразі немає

опубліковано: 2019.07.09 | Коментарів: 0 | Переглядів: 93

9 липня заступник голови РДА Любомир Білоус провів нараду щодо забезпечення лічильників газу приладами дистанційної передачі даних у закладах освіти та культури району, повідомляє прес-служба Калуської РДА.

Начальник Калуського відділення ПАТ «Івано-Франківськгаз» Василь Сагайдак наголосив, що згідно із чинним законодавством у сфері газопостачання, необхідно облаштувати газові лічильники дистанційними передавачами даних у всіх закладах соціальної сфери. І це треба зробитки до початку опалювального сезону. Для цього потрібно придбати модем, новий лічильник, який дозволяє встановити модем, взяти технічні умови, зробити проект і провести його експертизу, провести монтаж і ввести лічильник з модемом в експлуатацію.

Наразі коштів на встановлення даного обладнання у відділах освіти та культури немає. Заступник голови РДА Любомир Білоус доручив провести розрахунок вартості, необхідної для виготовлення проектно-кошторисної документації, придбання засобів дистанційної передачі і їх встановлення, та подати матеріали на розгляд сесії районної ради

Нагадаємо, що Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, зобов’язала споживачів газу за власний рахунок встановити на газові лічильники обладнання для дистанційної передачі даних (модеми).

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини