Хто такий Денис Шмигаль, якого призначать головою Івано-Франківської ОДА

опубліковано: 2019.07.09 | Коментарів: 0 | Переглядів: 121
 

 

Хто такий Денис Шмигаль, якого призначать головою Івано-Франківської ОДА

Денис Шмигаль, як уже анонсував Президент України Володимир Зеленський,  обійматиме  посаду голови Івано-Франківської ОДА. Він був одним з трьох кандидатів на пост голови Львівської ОДА.

Майбутній голова Івано-Франківської ОДА народився 15 жовтня 1975 року у Львові.. З відзнакою закінчив Львівську політехніку у 1997 році, а через 5 років вже став кандидатом економічних наук, захистивши дисертацію з регіональної економіки та розміщення продуктивних сил. Працював на виробничих підприємствах Львівщини, очолював інвестиційні компанії, обіймав керівні посади, повідомляє galka.if.ua.

З 2009 до 2011 року був начальником головного управління економіки та інвестицій Львівської ОДА. З 2012 року працював на посаді начальника головного управління економіки та промислової політики Львівської ОДА. Згодом очолив департамент економічного розвитку, торгівлі та промисловості ОДА. З цієї посади його було звільнено 30 грудня 2013 року. Після Майдану став заступником Державної фіскальної служби у Львівській області. На посаду прийшов через відкритий конкурс. Тоді людям запам’ятався тим, що почав активно викорінювати хабарництво, оголосивши акцію «Хабарників до в’язниці». З приходом на посаду пана Насірова звільнився.

25 січня 2018 року Денис Шмигаль став керівником Бурштинської ТЕС, яка належить компанії ДТЕК Ріната Ахметова. У червні 2019 року Шмигаль став одним з трьох кандидатів на посаду Львівської ОДА.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини