У Вістовій відбулася шоколадна Тусовка

опубліковано: 2019.07.09 | Коментарів: 0 | Переглядів: 82

.   Календар незвичайних свят пропонує нам розмаїття цікавих дат, оригінальних, креативних, часто дотепних, з гумором свят, відзначення яких бібліотекарі району знову і знову запроваджують у практичну діяльність.

Так, в рамках районного бібліотечного конкурсу «Калейдоскоп нетрадиційних свят» у бібліотеці-філії с. Вістова відбулася шоколадна тусовка «Символ неземної насолоди», присвячена Всесвітньому дню шоколаду, який відзначається 11 липня. Ведучі заходу  Василина Довжанська та Аліна Кучера ознайомили присутніх з історією виникнення шоколаду, розповіли про какао-боби та цікаві факти про популярні та улюблені ласощі. Адже, шоколад відомий з давніх часів, і, напевно, жоден інший продукт не має стільки затятих прихильників. Навіть відомий італійський авантюрист Джакомо Казанова писав про шоколад: «Шоколад – це крок в інше, яскраве життя, повне бенгальських вогнів і феєрверків … Шоколад може вилікувати навіть розбите серце». Учасники заходу процитували ряд висловів про шоколад, а також активно відповідали на питання «шоколадної» вікторини. Цікава тематична гра «Відгадай слово» не залишила нікого байдужим. На завершення заходу  всі учасники отримали солодкі призи.

            Отож, чекайте наступної інформації про відзначення свят за незвичайним календарем, відвідуйте цікаві дозвіллєво-пізнавальні заходи, які проводяться у наших бібліотеках, слідкуйте за анонсом подій та хай у Вас «все буде в шоколаді» !!!

 

  

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини