Калуська місцева прокуратура скерувала до суду клопотання про застосування до особи примусових заходів у виді госпіталізації до психіатричного закладу із суворим наглядом

опубліковано: 2019.06.25 | Коментарів: 0 | Переглядів: 122
Калуською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні, відкритому за ч. 1 ст. 115 КК України («Умисне вбивство»). Встановлено, що в жовтні 2018 року 63-річний житель Калуського району, перебуваючи зі своєю матір’ю, 1936 року народження, у приміщенні літньої кухні за місцем їх спільного проживання, під час конфлікту, наніс їй цілеспрямований удар ножем у шию, від якого жінка померла на місці.
Згідно висновку судово-психіатричного експерта особа, що вчинила вказане суспільно-небезпечне діяння перебуваючи в стані неосудності, що зумовлена хронічними психіатричними розладами. Тобто на період часу, що відноситься до інкримінованого йому злочину перебував в стані і перебуває на даний час, при якому не здатний усвідомлювати свої дії і керувати ними.
У зв’язку з цим, Калуською місцевою прокуратурою до суду скеровано клопотання про застосування до особи примусових заходів медичного характеру у виді госпіталізації до психіатричного закладу із суворим наглядом, яке 24.05.2019 ухвалою Рожнятівського районного суду задоволено.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини