У Калуському районі держслужбовців привітали з професійним святом

опубліковано: 2019.06.24 | Коментарів: 0 | Переглядів: 73

24 червня у залі засідань райдержадміністрації проведено урочисті збори, присвячені Дню державної служби. Привітати державних службовців, які трудяться для блага громади Калущини, завітали голова районної державної адміністрації Іван Данів, заступник голови райдержадміністрації Любомир Білоус, керівник апарату райдержадміністрації Олена Романишин, голова районної ради Віктор Гільтайчук, інформує сат РДА.

У своєму вітальному виступі голова РДА Іван Данів наголосив, що праця державних службовців є надзвичайно важливою у процесі розбудови України як суверенної, незалежної, демократичної і правової держави.

«Довіра до влади починається з людей, які здатні вирішити повсякденні проблеми населення. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо важливі завдання, чекає від них компетентності, ініціативи та відповідального ставлення до справи, – звернувся Іван Данів до присутніх. – Адже державні працівники – перші, до кого звертаються наші мешканці за різноманітною допомогою. Це стосується вирішення різних питань, а в першу чергу – соціально важливих».

Іван Данів побажав колегам, щоб їхній професіоналізм, старанність, розуміння  та великий практичний досвід і надалі служили на користь людям.

Голова районної ради Віктор Гільтайчук зауважив, що робота держслужбовців нелегка, бо з усіма проблемами люди звертаються до них, та побажав державним службовцям усяких гараздів.

Голова Калуської РДА Іван Данів і голова районної ради Віктор Гільтайчук нагородили державних службовців почесними грамотами облдержадміністрації, спільними грамотами голови райдержадміністрації та голови районної ради і грошовими преміями.

Творчий захід організували працівники відділу культури райдержадміністрації. Ведучим заходу виступив Радіон Прокопчук. Своє мистецтво подарували аматори народного мистецтва Калуського району.

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини