Усі проекти Войнилівської і Новицької ОТГ на кошти інфраструктурної субвенції отримали позитивні висновки ОДА

опубліковано: 2019.06.20 | Коментарів: 0 | Переглядів: 165

Усі 211 проектних заявок прикарпатські ОТГ на використання коштів інфраструктурної субвенції отримали позитивний висновок регіональної комісії з розгляду проектних заявок на проекти, які можуть реалізовуватись за кошти інфраструктурної субвенції Івано-Франківської ОДА, засідання якої відбулось 20 червня 2019 року. Про це повідомили в Івано-Франківському Центрі розвитку місцевого самоврядування.

На фінальне засідання комісії було подано 70 проектних заявок від 9-ти ОТГ Івано-Франківської області, серед яких заявки від Новицької та Войнилівської ОТГ

За інформацією начальника  державної підтримки, регіонального розвитку управління з питань децентралізації та регіонального розвитку департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської ОДА , кількість розподілених коштів на ці проекти становить 20347,4 тис. грн, що складає ще 28,5% від загального обсягу коштів. Загалом станом на 20 червня розподілено 100% з передбачених 71315,0 тис грн.

Усі подані проекти від громад були затверджені на сесіях рад ОТГ, опрацьовані комісією ОДА. Він також висловив сподівання, що всі проектні заявки успішно пройдуть етап затвердження у профільній комісії Мінрегіону і отримають фінансування.

За словами радника з питань регіонального розвитку Івано-Франківського ЦРМС Ігоря Мельничука, безперечним лідером серед напрямків використання коштів інфраструктурної субвенції цього річ є дорожнє господарство і ремонт закладів культури, це 50 і 38 проектів із загальної кількості відповідно. Також це 33 проекти у сфері шкільної освіти та 25 проектів – вуличне освітлення. Окрім того, 7 проектів за інфраструктурні кошти – це спортивна інфраструктура, 4 – ремонт дошкільних навчальних закладів, 18 – ремонт адміністративних будівель для ЦНАП, 16 проектів – інфраструктура охорони здоров’я, 6 – техніка для комунальних підприємств, 3 – модернізація та будівництво інженерних мереж, 11 – генплани населених пунктів.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини