20 червня — сесія Калуської районної ради

опубліковано: 2019.06.18 | Коментарів: 0 | Переглядів: 232

18 червня на  щотижневій нараді з начальниками управлінь, відділів та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації  голова РДА  Іван Данів поінформував присутніх, що сьогодні в Івано-Франківську відбудеться засідання бюджетної комісії обласної ради, а завтра – засідання бюджетної комісії районної ради. 20 червня заплановано проведення сесії районної ради. Голова райдержадміністрації  Іван Данів звернув увагу керівників структурних підрозділів на належну підготовку проектів рішень районної ради та матеріалів, які подаються для розгляду на сесії районної ради, закликав керівників структурних підрозділів вчасно здійснювати підготовку питань, які потребують розгляду на сесії районної ради та прийняття рішень.

Крім того, Іван Данів доручив організувати засідання робочої групи з вивчення питання функціонування і фінансування закладів охорони здоров'я Калуського району.Відтак на нараді йшлося про дотримання виконавської дисципліни, виконання завдань і протокольних доручень.

Передусім обговорили питання оплати праці, фінансової дисципліни;  оплати за спожиті енергоресурси в районній лікарні; фінансування медицини та ін. 

Управлінню економічного розвитку і торгівлі РДА доручено взяти на контроль питання фінансування робіт з берегоукріплення річки в с. Яворівка.

За підсумками наради голова райдержадміністрації Іван Данів дав ряд доручень для вирішення порушених питань.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини