Хто піде у нардепи від 85 округу

опубліковано: 2019.06.14 | Коментарів: 0 | Переглядів: 156

На 21 липня заплановані позачергові вибори до Верховної ради. Деякі кандидати вже почали реєструватися в ЦВК та активно агітувати на округах, інші ще чекають слушного моменту, щоб заявити, що йдуть на вибори.

За інформацією  Бліц-Інфо, на окрузі №85 (місто Калуш, Калуський, Рогатинський райони, частина Галицького району) планують висуватися вже як мінімум п’ять кандидатів. Кілька партій досі не назвали своїх кандидатів, тож очевидно, що список поповнюватиметься.

Уже оголосили про висування мажоритарників партії  "Голос", "Самопоміч", "НРУ" та "Українська стратегія».

 Від партії "Голос"  у 85 окрузівикладач кафедри історії ПНУ Роман Кобильник.

Кандидат є співзасновником  ГО «Галицький історико-політологічний центр», членом ГО  «Поступовий гурт франківців». Керівник Рогатинської районної організації політичної партії «Громадський рух «Народний контроль».

В 2015 році балотувався як мажоритарник до Івано-Франківської міської ради, втім вибори програв.

Від "Самопомочі" до парламенту висувається голова міської партійної організації, член виконкому Андрій Дрань.

В 2015 році балотувався від Самопомочі по мажоритарці до Івано-Франківської обласної ради. Втім програв вибори. Займається власним бізнесом: заступник директора компанії, що виготовляє металоконструкції.

Народний Рух України висунув по 85 окрузі голову Калуської міської організації Юрія Погинайка.

Кандидат є членом виконкому Калуської міськради. Займається бізнесом.

Також  є інформація, що у 85 окрузі позмагається за депутатський мандат   і екс-заступник міністра енергетики Ігор Прокопів.  Кандидат буде йти від партії "Українська стратегія", або самовисуванцем.

Мабуть, спробує повернутися у парламент і Ігор Насалик. Позмагається за право залишитись у депутатському кріслі і діючий нардеп від цього округу Віктор Шевченко.

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини