У районі привітали медичних працівників з професійним святом

опубліковано: 2019.06.13 | Коментарів: 0 | Переглядів: 91

У третю неділю червня Україна відзначатиме День медичного працівника – професійне свято тих, хто присвятив себе благородній справі – турботі про життя і здоров’я людини. Свято, завдяки якому ми маємо можливість висловити величезну вдячність, повагу та шану лікарям, медсестрам, санітаркам і всім працівникам охорони здоров’я.

Напередодні свята, 13 червня, у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Представників найгуманнішої професії району привітали заступник голови райдержадміністрації Любомир Білоус і заступник голови районної ради Михайло Матковський, повідомляє сайт РДА.

У вітальному слові Любомир Білоус висловив вдячність за відданість професії, побажав медичним працівникам здоров’я, наснаги, нових звершень і душевного комфорту, щоб вони і надалі виконували своє високе призначення. Звертаючись до медиків, Любомир Білоус відзначив, що районна влада докладає усіх зусиль, щоб піднести цю життєво важливу сферу на якісно новий рівень, щоб забезпечити гідний рівень життя і праці медиків, а отже і якісну медичну допомогу мешканцям нашого краю.

Михайло Матковський наголосив, що праця медичного працівника завжди була і залишається затребуваною і благородною. Від кваліфікації та професіоналізму працівників найгуманнішої у світі професії залежить здоров’я людей. У медицині немає випадкових співробітників,  тому що саме тут працюють чуйні та турботливі люди, які вдень і вночі рятують людські життя.

Відтак представники районної влади нагородили  працівників охорони здоров’я спільними грамотами голови райдержадміністрації та голови районної ради, грамотами та подяками за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в наданні медичної допомоги населенню району та з нагоди відзначення Дня медичного працівника.

Для всіх присутніх після урочистої частини представлено святковий концерт, підготовлений відділом культури райдержадміністрації. Дзвінко лунали музичні дарунки, гуморески та жарти у виконанні аматорів народного мистецтва району, даруючи присутнім незабутні емоції, сміх і гарний настрій.

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини