В РДА на засіданні комісії розглянули заяви постраждалих від стихії

опубліковано: 2019.06.13 | Коментарів: 0 | Переглядів: 106

13 червня заступник голови РДА Любомир Білоус провів засідання комісії з виплати допомоги на здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що мала місце на території Калуського району у травні 2019 року. Цю комісію утворено згідно зі спільним розпорядженням РДА та районної ради від 31.05.2019 № 197/104-р.

На засіданні комісії розглянули заяви постраждалих від стихії.

Розглянувши заяви, комісія рекомендувала сільським радам спільно з місцевими комісіями з надзвичайних ситуацій визначити розміри завданих збитків постраждалих від стихії заявників, а відтак всю необхідну документацію буде спрямовано в департамент соціальної політики ОДА.

З обласного бюджету заплановано виділити кошти на відшкодування жителям малозахищених верств населення району, будинки яких підтопило під час злив. Обласна комісія буде визначати суму відшкодування завданих стихією збитків для кожного заявника.

Нагадаємо, 4 червня видано розпорядження ОДА № 279 «Про внесення змін до Порядку використання коштів обласного бюджету для виплати допомоги на здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій особам, чиї житлові та/або господарські будівлі пошкоджені (знищені) внаслідок надзвичайної ситуації (повені, зсуву, пожежі та ін.)», в якому йдеться про те, які необхідно документи подати постраждалим від стихії заявникам.

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини