Двоє відомих прикарпатців отримали звання “Тато року”

опубліковано: 2019.06.13 | Коментарів: 0 | Переглядів: 73

Організатори всеукраїнської премії запевняють, що бути татом — модно, а тих, хто робить батьківство в Україні справжнім трендом XXI століття, треба знати.

Голосування за найкращих татусів тривало онлайн на сайті проєкту, пише Освіторія.

У номінації «Освітянин» переміг експерт «Освіторії» Ігор Хворостяний.

Ігор Хворостяний — керівник старшої «Новопечерської школи», учитель української мови та літератури, кандидат філологічних наук, в освіті працює 14 рокiв. За цей час став співавтором і лектором онлайн-курсів «Лайфхаки з української мови» і «Лайфхаки з української літератури», що покликані надати можливість усім вивчити українську або підготуватися до ЗНО. Є автором шкільного посібника «Українська мова: лайфхаки», університетського посібника «Історія української літератури 2-ї половини ХІХ століття». Головне ж і найбільше «співавторство» — доня Соломія.

У номінації також змагалися Володимир Алєксєєв, Роман Тичківський, Олександр Тарченко та Олександр Елькiн. 

Окрім того, на премії визначили переможців у номінаціях «Тато-блогер», «Тато-зірка», «Тато-лікар», «Тато-спортсмен», та вибір 4MAMA.UA

Зокрема, в номінації «Тато-зірка» найбільше «вподобайок» набрав Юрій Горбунов, із ним змагалися Олександр Педан, Володимир Остапчук та Олег Скрипка. А «Татом-спортсменом» став Василь Вірастюк, за якого голосували активніше, ніж за Олександра Усика, Андрія Шевченка та інших.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини