Фестиваль «Повір у себе»

опубліковано: 2019.05.24 | Коментарів: 0 | Переглядів: 206

 

У переповненій святковій залі ПК «Мінерал» 22 травня було святково та весело. У фойє тривала реєстрація учасників фестивалю та  проводилася «Ярмарка добра», а в залі гості та запрошені могли переглянути архівні відеоматеріали попередніх фестивалів. 

Лейтмотивом цьогорічного фестивалю, який традиційно та урочисто відкрили директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Ростислав Микитюк, священнослужителі  о.  Федір Мороз,   о. Ігор Пришляк та Голова товариства Червоного Хреста Зінаїда Хемич, стали слова:  «Людина починається з добра!».  Цією високою людською цінністю був пронизаний сценарій дійства, який цьогоріч представлений всіма жанрами і пройшов на одному диханні. Приємним сюрпризом   була  корзина з  чудовими квітами від міського голови Ігоря Матвійчука, а справжньою феєрією радості став виступ вперше запрошених на свято вихованців ДНЗ «Росинка».

   На фестиваль були запрошені поважні,   добрі люди,  з якими Центр працював впродовж року. Вони  не тільки підтримували дітей з особливими потребами, а були  щедрими меценатами, волонтерами, які допомагали учасникам АТО, сім’ям які перебували у складних життєвих обставинах та завжди готові допомогти не очікуючи прибутку чи вдячності, роблячи добрі справи!  Директор  Калуського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Галина Дидич з своїми помічниками-ведучими Яною Марків та Оленкою Рудобаштою вручили пам’ятні Подяки та сувеніри зроблені руками вихованців «Добродії Калуської», які на завершення презентували  композицію «Дякую Богу» та запросили  на  відзначення свого 10 річного ювілею.

 

Прес-служба Калуської міської ради

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини