Через мобілки у Калуші від здачі ЗНО з української мови відсторонили чотирьох учасників

опубліковано: 2019.05.24 | Коментарів: 0 | Переглядів: 144

23 травня у Калуші на базі п’яти закладів загальної середньої освіти відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури.

Як повідомила «Калуш ФМ» начальник управління освіти Калуської міської ради Ірина Люклян, у Калуші тестуванні зі ЗНО проходило на базі третьої, четвертої, шостої і сьомої шкіл та ліцею №2.

ЗНО з української мови і літератури у Калуші складали учні з міста, а також Калуського і частини Рожнятівського району. Загалом на тестування зареєструвалися 1335 майбутніх абітурієнтів. З них участь взяли 1298. Явка склала 97%. На складання ЗНО не  з’явилися 37 дітей, у тому числі одного учасника не допустили до тестування через відсутність паспорта.

За словами Ірини Люклян, під час складання ЗНО у чотирьох учасників виявили мобільні телефони, тож вони дочасно припинили тестування.

На виконання сертифікаційної роботи з української мови і літератури було відведено 180 хвилин. Результат виконання завдань цього тесту буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів України.

Тестування проходило у 90 аудиторіях п’яти пунктів. Його забезпечували 223 залучені особи.

У Калуші ЗНО ще проводитиметься з трьох предметів: історії України, англійської мови та географії. А для складання тестів з інших іноземних мов, біології, фізики та хімії треба буде їхати до Івано-Франківська та Долини.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини