Фестиваль «Юні таланти» знову зібрав дошкільнят (ФОТО)

опубліковано: 2019.05.22 | Коментарів: 0 | Переглядів: 83

Уже стало доброю традицією в травневі дні проводити міський фестиваль вихованців закладів дошкільної освіти «Юні таланти». Цьогоріч у фестивалі взяли участь понад сто дітей, їхні родини та педагоги.

Святкове дійство розпочалося музичним дарунком «Мир над Україною»  від щасливих родин дошкільного навчального закладу  «Чебурашка». У казкову країну дитинства змогли повернути глядачів у залі  вихованці ДНЗ «Струмочок» та «Ягідка» своїми композиціями «Іграшковий світ» і «Ляльки». Усмішки та бадьорий настрій дарували дошкільнята з «Барвінка» жартівливою інсценівкою «Сонний час», повідомляє управління освіти Калуської міськради.

Особливу атмосферу серед дітей та дорослих створив «Шаховий батл» у виконанні розумників із ДНЗ «Ластівка», а мандрівники із «Червоної шапочки» запальним танцем перенесли присутніх у сонячну Італію. Сучасним оригінальним танцем «Стильні красуні» дивували дівчатка із ДНЗ «Журавлик». Як любити свою Україну, шанувати її традиції, показали діти з ДНЗ «Калинка», «Золотий ключик», «Росинка» в піснях і таночках «Козацькі забави», «Калина», «Усе моє, все зветься Україна».

Завершився фестиваль «Юні таланти» піснею «Бажаємо добра» у виконанні педагогів Марії  Челядин і Оксани  Колісник.

Захід пройшов у світлі яскравих позитивних емоцій та любові до дітей. Кожен виступ вражав своєю оригінальністю, виконавською майстерністю. Захоплені, приємно вражені глядачі  не шкодували щирих усмішок і аплодисментів. Усіх присутніх від імені міського голови  привітала заступник міського голови Любов Максимович. Вона подякувала за неперевершену атмосферу свята,  вручила багато іграшок і розвивального матеріалу для закладів дошкільної освіти та подарунок кожному учасникові  фестивалю.

 

Прес-служба Калуської міської ради

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини