У районі проживає 21 дитина, яка перебуває у складних життєвих обставинах

опубліковано: 2019.05.20 | Коментарів: 0 | Переглядів: 136

Сьогодні, під час щопонеділкової наради, продовжено проведення звітів керівниками структурних підрозділів РДА про роботу за І квартал 2019 року. Начальник служби у справах дітей РДА Світлана Кіндрат підбила підсумки роботи установи.

 

 

За словами Словами Світлани Кіндрат, на первинному обліку перебуває 43 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Пріоритетною формою влаштування дітей даної категорії є опіка, піклування. Так, із загальної кількості дітей 40  влаштовано під опіку, піклування громадян,   2 дітей – в дитячий будинок сімейного типу, 1 дитина – в Надвірнянський будинок дитини у зв’язку із важкими вадами здоров’я. Загалом сімейними формами виховання охоплено близько 98% дітей зазначеної категорії.

У І кварталі 2019 року 2 дітям надано статус дитини,  яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Загалом зазначений статус отримали  7 дітей.

У районі проживає 21 дитина, яка перебуває в складних життєвих обставинах. Основною причиною взяття дітей на облік є ухиляння батьків від виконання батьківських обов’язків. Службою у справах дітей проведено  19  профілактичних рейдів. За  результатами попереджено 16 батьків, ініційовано притягнення до відповідальності 2 батьків, обстежено  18 сімей, 2 дітей взято на облік дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Крім того, працівниками служби у справах дітей взято участь у 6 судових засіданнях щодо захисту прав та законних інтересів дітей.

З метою попередження правопорушень та бездоглядності серед дітей у навчальних закладах району проводяться лекції, бесіди щодо профілактики правопорушень та негативних явищ серед учнів. У навчальних закладах проведено 6 групових заходів, якими охоплено 150 учнів, взято участь у проведенні Днів профілактики правопорушень у 5 навчальних закладах району.                

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини