На нараді в РДА говорили про виплату зарплати медикам, виконавську дисципліну, наслідки негоди і плани на найближчий тиждень

опубліковано: 2019.05.20 | Коментарів: 0 | Переглядів: 94

20 травня голова Калуської райдержадміністрації Іван Данів провів щотижневу нараду з начальниками управлінь, відділів та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, повідомляє сайт РДА.

Голова РДА Іван Данів поінформував присутніх, що 17 травня відбулося чергове засідання сесії обласної ради, на якій велику увагу приділили реформі охорони здоров’я, зокрема виплаті заробітної плати медпрацівникам.

Передусім обговорили питання оплати праці, наповнення бюджету, фінансування медицини та ін. 

Керівник апарату райдержадміністрації Олена Романишин повідомила, що до районної державної адміністрації надійшов лист з ОДА, в якому йдеться про те, що на території області в ІІ кварталі 2019 року працюватиме робоча група з Кабінету Міністрів України, яка здійснюватиме перевірку стану виконавської дисципліни в облдержадміністрації та райдержадміністраціях.

На нараді доручено відділу культури РДА розробити варіант проведення заходів з відзначення Дня Героїв в Народному домі с. Грабівка у випадку, якщо буде негода 23 травня.

Управлінню економічного розвитку і торгівлі РДА доручено організувати робочу нараду з питань коригування проекту ремонту моста, що в с. Довге-Калуське, а також взяти на контроль питання завершення робіт з берегоукріплення річки в с. Яворівка.

Сектору з питань цивільного захисту, екології та природних ресурсів районної державної адміністрації доручено підготувати та надіслати сільським головам пам’ятку щодо підготовки та належного оформлення документів з відшкодування збитків, які завдала негода.

  

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини