Богдан Сімків: «Пише з душею і від щирого серця»

опубліковано: 2019.05.14 | Коментарів: 0 | Переглядів: 178

Минулої неділі, 12 травня, в центральній бібліотеці ім. Т. Шевченка відбулася творча зустріч з відомим калуським поетом Богданом Сімківим, з нагоди відзначення 65-ти річчя від дня народження. Про це повідомляється на сторінці бібліотеки.

Богдан Сімків народився в Калуші в 1954 році. Навчався в Калуській школі №3 та школі №1. Закінчив з відзнакою Івано-Франківський інститут нафти та газу (нині Івано-Франківський Національний технічний університет нафти і газу). Після закінчення інституту був скерований на хімічне підприємство м.Калуша, де пропрацював більше, ніж сорок років. Творчість Богдана Миколайовича відома читачам Калущини. Його вірші друкуються у обласних та районних часописах. Богдан Сімків автор восьми поетичних збірок - «До струн душі», «З Україною в серці», «Дорога до волі», «Нескорена Україна», «За волю України», «Світло у темряві», «З вірою до волі», «Дорогою гідності та свободи». Готує до друку дев’яту.

Поезії Богдана Сімківа можна поділити тематично на три категорії – патріотичні, філософські і духовні. Та який би з них не прочитав, кожен змушує не тільки замислитися над сенсом людського життя, а й виховує почуття патріотизму, повертає читачів до історичних коренів, вражає красою поетичного слова. З упевненістю можна сказати: в його віршах ми бачимо минуле, теперішнє і майбутнє. Адже, на думку митця, слово – інструмент, який потрапляє прямо в душу людини. Тому його вірші залишають незабутній слід у кожному серці, зворушуючи своєю простотою і глибиною водночас. В кожній поетичній збірці Богдана Сімківа відчувається щирість, правдивість, життєвість. Він знає вартість слова і вміє ним розумно користуватися – кожне його слово стоїть там, де воно повинно бути. Богдан Сімків, крім того, що пише вірші, ще й співає власні пісні та грає на акордеоні. 

На творчу зустріч із поетом зібралось чимало шанувальників його творчості, серед яких – літератори, журналісти, друзі, знайомі, сусіди, рідня. Звучало багато поезій та пісень у виконанні автора. Присутні на заході вітали Богдана Сімківа з ювілеєм та ділилися враженнями про його творчість Заступник начальника управління культури, національностей та релігій міської ради Леся Піцик привітала Богдана Миколайовича, подякувала за активну участь в багатьох заходах, які проводяться в нашому місті та прочитала його поезію. Добре слово про творчість Богдана Сімківа прозвучало зі слів воїна ОУН-УПА Антона Мазура, літератора та просвітянина Івана Ткачика, журналістів Петра Шевчука та Дмитра Іванціва, поетеси та громадської діячки Розалії Боднарчук, учасниці літературної студії «КА-МА-ЛІ-я»

Світлани Яворської та сина Богдана Сімківа - Андрія.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини