Керівники району Іван Данів і Віктор Гільтайчук привітали жінок з Днем Матері

опубліковано: 2019.05.13 | Коментарів: 0 | Переглядів: 214

В Україні жінка асоціювалася споконвіку з берегинею роду. Величезну роль у вихованні дітей відіграє перша, найрідніша у світі люди – Мама. Саме від неї залежить виховання дитини і саме Мати прищеплює любов до рідної землі. Материнська любов надає сил і натхнення, які допомагають нам упродовж усього життя долати труднощі, досягати успіху і здобувати нові перемоги.

Традиційно українські родини відзначають День Матері в другу неділю травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії. До Матері Божої звертаються християни, просячи заступництва та допомоги. В травні, коли Природа-Мати виряджає свою Доню-Землю в пишному уборі весняних вітів у дорогу життя, праці та радості, люди висловлюють подяку материнській самопожертві та відзначають День Матері.

З цієї нагоди в залі засідань райдержадміністрації відбувся святковий захід. Голова райдержадміністрації Іван Данів і голова районної ради Віктор Гільтайчук привітали жінок, які працюють в установах району, структурних підрозділах райдержадміністрації та районій раді, з Днем Матері.

Голова РДА Іван Данів  у своєму вітальному слові зазначив, що Мама, ким би вона не була за професією, залишається берегинею роду, найкращою порадницею та найважливішим супутником нашого життя. Споконвіку авторитет Матері виступає чинником підвищення морально-виховного потенціалу сім’ї, звідки починається формування нової людини.

Вітаючи жінок, Іван Данів згадав і про Матерів Героїв, які захищають Україну, та наголосив, що за кожним подвигом Героя стоїть його Мати - водночас ніжна та неймовірно сильна жінка, яка, поклавши своє життя на виховання дитини, знайшла в собі мужність підтримати її у боротьбі з ворогом, оберігати своїми молитвами та батьківським благословенням.

Голова районної ради Віктор Гільтайчук побажав Матерям терпіння, витримки, найактуальнішого для сьогодення – миру та шани, поваги й любові від чоловіків.

Урочисту частину продовжила яскрава, сповнена доброти та вдячності концертна програма, підготовлена працівниками відділу культури райдержадміністрації. Ведучим заходу виступив Радіон Прокопчук.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини