У Калуші відбудеться зустріч з письменницею Дарою Корній

опубліковано: 2019.05.13 | Коментарів: 0 | Переглядів: 118

15 травня у Калуській центральній бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка відбудеться зустріч із відомою сучасною українською письменницею Дарою Корній. 

У рамках зустрічі також буде презентація нових романів авторки «Сузір'я дів» та «Місяцівна». На зустріч запрошують усіх бажаючих. Початок о 14.00, повідомляє радіо "Калуш.ФМ"..

Довідка

Дара Корній (справжнє ім'я Мирослава Іванівна Замойська) народилася 20 вересня 1970 р. в с. Секунь Старовижівського району Волинської області. Середню школу закінчила в селі Княже Львівської області. Вищу освіту здобула у Львові. Закінчила журналістсько-редакторське відділення Українського поліграфічного інституту.

Працює у Львівській національній академії мистецтв.

Перший її великий твір опублікувало видавництво Клуб сімейного дозвілля 2010 року. Це був роман «Гонихмарник», написаний в жанрі міського фентезі. Роман приніс авторці третю премію літературного конкурсу «Коронація слова» 2010 року в номінації «роман», удостоєний відзнаки «Дебют року» від видання «Друг читача» та став лауреатом премії асамблеї фантастики «ПОРТАЛ-2011» — «Відкриття себе» імені Володимира Савченка. Після публікації першого роману Дара Корній отримала неофіційне звання «української Стефені Маєр».

Другий великий твір письменниці «Тому, що ти є» — «Вибір видавців» у конкурсі «Коронація слова — 2011». Він теж написаний у жанрі міського фентезі.

Третій роман — «Зворотний бік світла» — це «Вибір видавців» у конкурсі «Коронація слова 2012». На «Форумі видавців — 2012» його активно купували на стенді «Коронація слова».

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини