Відбувся турнір з міні-футболу на кубок Івано-Франківської Архієпархії: Голинь —чемпіон

опубліковано: 2019.05.10 | Коментарів: 0 | Переглядів: 103
 
На території Фізкультурного коледжу, що по вулиці Гетьмана Мазепи, сьогодні, 10 травня, відбувся вже традиційний турнір з міні-футболу на Кубок Архієпархії, який цьогоріч присвячений Року Родини та 135-річчю з дня народження блаженного священномученика Омеляна Ковча.
 
На офіційне відкриття турніру в місцевий коледж фізичного виховання з’їхались численні гості, зокрема Синкел у справах духовенства та священичих родин митр. прот Олег Каськів, директор вищезгаданого навчального закладу Пасічняк Любомир, начальник управління спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації Орест Оклієвич, директор обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Святослав Бойко та інші поважні особи.
 
Після свого вітального слова о. Олег побажав учасникам змагань наснаги і поваги один до одного.
 
В турнірі взяли участь молодь парафій та члени мирянських організацій у двох вікових категоріях: діти 2006-2009 років народження та дорослі від 2005 року народження. Впродовж дня команди змагались за головні призи. Отож в старшій віковій категорії призові місця між собою поділили:
 
1 місце - с. Голинь
 
2 місце - м. Ямниця
 
3 місце - с. Болехів
 
Серед молодших учасників змагань перемогу здобула команда села Братківці. Призери цієї вікової категорії:
 
1 місце - с. Голинь
 
2 місце - с. Братківці
 
3 місце - м. Ганусівка
 
Даний турнір відбувся за підтримки Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ з благословення Архієпископа і Митрополита Кир Володимира Війтишина, та фінансової підтримки Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.
 
 
 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини