День Героїв відзначать у Калуші і Грабівці

опубліковано: 2019.05.08 | Коментарів: 0 | Переглядів: 94

8 травня відбулося  засідання оргкомітету з питань підготовки та належного відзначення  Дня Героїв. Члени оргкомітету обговорили проект спільного розпорядження райдержадміністрації та районної ради «Про відзначення Дня Героїв».

Відтак учасники засідання обговорили організаційні питання, пов’язані з проведенням заходів з нагоди відзначення Дня Героїв.

Урочистості відбудуться 23 травня у селі Грабівка. Цього ж дня, зранку, заходи відбудуться у Калуші.

Крім того, головам місцевих рад доручено забезпечити проведення у населених пунктах району урочистих заходів, покладання квітів до могил та пам’ятників борцям за волю України, поминальних панахид, зустрічей керівників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з колишніми вояками УПА, учасниками національно-визвольних змагань і воїнами АТО. Впродовж травня у навчальних закладах і закладах культури будуть організовані різноманітні заходи: виховні години, зустрічей з колишніми вояками УПА та воїнами АТО, вечори на вшанування пам’яті борців за волю України  та ін.

На засіданні оргкомітету обговорили всі питання, пов’язані з проведенням заходів  23 травня, та визначили відповідальних осіб  за напрямки роботи з підготовки й відзначення Дня Героїв.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини