Активісти вимагають від СБУ вжити заходів щодо програми «Інтера» до 9 травня

опубліковано: 2019.05.07 | Коментарів: 0 | Переглядів: 87

Представники громадської ініціативи #ВимкниРосійське звернулись до СБУ з офіційним листом щодо заборони проросійського медіапродукту на телеканалі «Інтер».

9 травня на телеканалі «Інтер» транслюватиметься програма «Победа. Одна на всех» та фільм «Ни шагу назад!», серед акторів якого - головний герой російської стрічки «Донбасс. Окраїна» – Гела Месхія.Фільм профінансований Міністерством культури РФ, відзнятий в анексованому Криму та заборонений до показу в Україні відповідно до статті 15-1 Закону України «Про кінематографію».

З промо-анонсу «Победа. Одна на всех», розміщеному на youtube-каналі «Інтера», стає зрозуміло що у цій телепередачі використовуватиметься радянська символіка, що є порушенням норм Закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», яким комуністичний режим прирівнено до нацистського.

«Медіапродукт, що транслює «Інтер» - загроза національній безпеці України. Адже під призмою російської пропаганди через маніпуляцію фактами та пам’ять про загиблих, українським глядачам нав’язуються радянські стереотипи про події Другої світової війни», - переконаний Дмитро Жмайло, громадський активіст, що з 2016 року є співкоординатором кампанії «Інтеру - бойкот».

Уже не перший рік «Інтер» систематично і послідовно здійснює антиукраїнську діяльність: редакційна політика телеканалу направлена на підготовку плацдарму для реваншу проросійських сил всередині країни.

За словами Дмитра Жмайла, насичуючи свій ефір проросійською пропагандою, «Інтер» намагається демонтувати фундамент української національної ідентичності, нав’язати цінності «русского мира» та «єдиного радянського народу», який переміг фашизм у Другій світовій війні. Все це є нічим іншим, як елементом гібридної війни Російської Федерації проти України, спрямованої на розкол українського суспільства та ліквідацію Української державності.

«Інтер» – це зброя Російської Федерації в інформаційній війні проти України. Телеканал уже не вперше і, на жаль, поки що не востаннє вдається до інформаційних операцій проти українських національних інтересів, прикриваючись свободою слова та апелюючи до міжнародної спільноти про наявність цензури в Україні.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини