Папа запрошує українських митрополитів до Ватикану

опубліковано: 2019.05.06 | Коментарів: 0 | Переглядів: 226

У делікатній та складній ситуації, в якій перебуває Україна, Святіший Отець Франциск вирішив запросити до Рима в днях 5-6 липня 2019, Верховного Архієпископа, членів постійного Синоду та митрополитів Української Греко-Католицької Церкви.

Цей сюрприз від Папи анонсував під час великодньої літургії в соборі Воскресіння Христового архієпископ Клаудіо Ґуджеротті, Апостольський нунцій в Україні. У ватиканській зустрічі також братимуть участь голови дикастеріїв Римської курії, повідомляє сайт Апостольської нунціатури. Цією зустріччю Святіший Отець прагне проявити свою близькість до УГКЦ, яка здійснює душпастирське служіння як на Батьківщині, так і в різних частинах світу.

До того ж, ця зустріч дасть ще одну нагоду до глибшого аналізу життя та потреб України, задля визначення способів, якими Католицька Церква,  а особливо Греко-Католицька Церква, щораз ефективніше може присвятися проголошенню Євангелія, підтримці тих, хто страждає, та сприянню поширенню миру, в порозумінні, наскільки це можливо, з Католицькою Церквою латинського обряду, з іншими Церквами та християнськими спільнотами.


Джерело: CREDO

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини