Рятувальники навчали вчителів та учнів, як діяти в екстримальних ситуаціях

опубліковано: 2019.04.24 | Коментарів: 0 | Переглядів: 114

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 23 квітня на території ДПРЧ-6 відбувся  День цивільного захисту.
 

Учні та педагогічний колектив Калуських шкіл удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, щоб захистити своє здоров'я та життя.

У заході взяли участь працівники пожежно-рятувальної служби,  відділення гірничо-рятувального загону міста Калуш та працівники швидкої медичної допомоги. Дітям розповіли про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах та порядок надання домедичної допомоги.

Також протягом заходу учні мали змогу ознайомитися із обладнанням яким щодня доводиться користуватись рятувальникам та медикам.

Завершальним етапом було гасіння пожежі дерев’яних конструкцій та гумових виробів за допомогою піни.

Звичайно з випускниками була  проведена і профорієнтаційна робота в ході якої до присутніх була доведена інформація про особливості проходження служби цивільного захисту, порядок вступу до вищих навчальних закладів ДСНС та роздано листівки наочночної агітації.

Василь Микитин, начальник Калуського МРВ У ДСНС

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини