У Підмихайлі споруджують лікарську амбулатлорію та пам’ятник захисникам України

опубліковано: 2019.04.22 | Коментарів: 0 | Переглядів: 138

Голова райдержадміністрації Іван Данів з робочим візитом побував у селі Підмихайля. Тут він ознайомився з  ходом  будівництва  модульної амбулаторії та зустрівся із заступником голови ОТГ Ігорем Пробоївом і парохом о. Богданом Челядином.

На будівництво нової амбулаторії моно-практики у селі Підмихайля виділено близько 6 млн грн.  Новицька ОТГ теж спрямовує 100 тис. грн.

Загалом для впровадження медичної реформи у сільській місцевості з державного бюджету виділено субвенцію на суму 5 млрд грн, за рахунок яких реалізуються проекти будівництва нових лікувальних закладів та амбулаторій у сільській місцевості і здійснюється їх оснащення. Крім того, ці кошти передбачені для розвитку необхідної інфраструктури і забезпечення житлом та транспортом медичних працівників.

Серед технічних вимог, розроблених Мінрегіоном, не вказується тип конструкцій і будматеріалів, з яких слід будувати нову амбулаторію. Це визначає місцева влада. Технічні умови в першу чергу окреслюють, яким має бути приміщення, інженерні системи, обладнання.  Таким чином, має бути збудована одноповерхова будівля з автономним опаленням, водопостачанням, сучасним медичним обладнанням, меблями, благоустроєм і кондиціонуванням.

Перебуваючи у Підмихайлі, голова райдержадміністрації ознайомився як проходять підготовчі роботи з облаштування площі Героїв і будівництва   монументальної композиції «Пам’ятник захисникам України».  Іван Данів поспілкувався із автором композиції, громадським діячем, мешканцем села Степаном Якимовичем.

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини