Прийом громадян в РДА: що хвилює людей

опубліковано: 2019.04.11 | Коментарів: 0 | Переглядів: 73

11 квітня заступник голови Калуської райдержадміністрації Любомир Білоус провів особистий прийом громадян. У заході взяли участь керівники структурних підрозділів і відділів РДА та керівник апарату райдержадміністрації Олена Романишин.

Під час прийому громадяни мали змогу звернутися за допомогою та кваліфікованою порадою у вирішенні питань, що їх турбують.

Актуальні питання, з якими найчастіше люди звертаються до керівництва райдержадміністрації, пов’язані із земельними та майновими відносинами. Сьогоднішній прийом також не був винятком. Двоє заявників порушували питання приватизації земельних ділянок, скаржилися на сусідів з приводу земельних спорів та ін.

Часто на прийомі бувають одні й ті самі заявники, які впродовж багатьох років порушують одні й ті самі питання. Дуже часто ці питання розглядалися і в судах, однак, на думку скаржників, проблеми не вирішилися. Не винятком був і сьогоднішній прийом, підчас якого один із заявників вкотре порушив тему щодо перерахування його трудового стажу і пенсійних виплат. На прийомі вкотре наголошено, що це питання неодноразово розглядалося і вже вичерпане по суті. Якщо заявник не згідний з рекомендаціями та рішеннями установ, він має право звернутися до суду.

Мешканці сіл отримали кваліфіковані роз'яснення та відповіді на всі порушені питання, а працівникам структурних підрозділів райдержадміністрації заступник голови райдержадміністрації Любомир Білоус дав доручення для оперативного опрацювання та остаточного вирішення звернень громадян.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини