Рятувальники провели для школярів акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

опубліковано: 2019.04.10 | Коментарів: 0 | Переглядів: 62

 

Фахівці ДСНС постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед підростаючого покоління. Головною метою рятувальників є формування у дітей відповідального ставлення до власного життя та здоров’я, і як наслідок, зменшення кількості надзвичайних ситуацій за участю малечі.

9 квітня фахівцями Калуського МРВ Управління ДСНС України у Івано-Франківській області у рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» була організована екскурсія до ДПРП смт. Войнилів для учнів Войнилівського ліцею.

Для учнів була підготовлена дуже цікава програма.

Після теоретичної частини дітям показали як пожежна техніка працює у реальних умовах. Для дітей було проведено практичне відпрацювання нормативу «Оперативне розгортання». Особливо зацікавилися хлопчики, адже вони побачили, що пожежні – дуже сміливі та сильні чоловіки.

Екскурсія по пожежній частині була проведена з користю для дітей. Малеча із задоволенням брала участь у заході, дізналася багато нового про діяльність пожежних. Наприкінці заходу діти обіцяли, що обов’язково дотримуватимуться правил пожежної безпеки.

 

Начальник Калуського МРВ У ДСНС                                                      Василь Микитин

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини