Прокуратура слідкує, як виконуються рішення судів

опубліковано: 2019.03.29 | Коментарів: 0 | Переглядів: 411
 
Калуською місцевою прокуратурою організовано роботу щодо реального виконання рішень судів постановлених за позовами.
 
Так, 01.02.2019 Калуською місцевою прокуратурою до Господарського суду Івано-Франківської області в порядку ст. 74 Закону України «Про виконавче провадження» подано скаргу на бездіяльність державного виконавця Калуського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області по виконанню рішення Господарського суду Івано-Франківської області постановленого за позовом прокурора м. Калуша в інтересах держави про стягнення з одного із  комунальних підприємств    м. Калуша  майже 3 млн. грн. боргу.
Скаргу мотивовано порушенням старшим державним виконавцем перевірки майнового стану боржника у відповідності до ст. 48 Закону України «Про виконавче провадження», котрим упродовж більше двох років жодних виконавчих дій, спрямованих на виконання рішення суду не проводилось.
20.03.2019 ухвалою Господарського суду  Івано-Франківської області скаргу задоволено та зобов'язано державного виконавця вжити заходів до усунення виявлених порушень.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини