П’ятикласники з Голиня – володарі Кубка «Ураган»

опубліковано: 2019.03.26 | Коментарів: 0 | Переглядів: 112

23 березня у ФСК «Будівельник» відбувся ІІ тур шкільного турніру з  футзалу на призи «Кубок «Ураган».

У футзалі взяли участь 8 шкільних команд з Калуського району, а це учні 5 класів (2008-2009 р. н.). Спортивні баталії були по-справжньому емоційними та видовищними.

Почесний титул за звання чемпіона в шкільному турнірі втретє здобула команда учнів Гольнської ЗОШ І-ІІІ ст. Друге місце здобула команда з Тужилівського НВК І-ІІІ ст. Третє місце у непростих баталіях виборола команда з Верхнянського ліцею.

Варто зазначити, що володар «Кубка «Ураган» отримає найбільшу нагороду – сертифікат на суму 40 тисяч гривень для покращення спортивної інфраструктури свого навчального закладу – Голинської школи.

Окрім того, команди-переможці та їхні наставники нагороджені медалями і грамотами, кубками, м’ячами та спортивною формою від компанії «Гудвеллі – Україна».