У Брошнів-Осаді біля пішохідних переходів встановили 6 яскравих манекенів-школярів

опубліковано: 2019.03.26 | Коментарів: 0 | Переглядів: 323

 
 
У Брошнів-Осаді поблизу трьох пішохідних переходів, що розташовані неподалік навчальних закладів, працівники селищної ради під керівництвом першого заступника Богдана Мельника встановили попереджувальні манекени. Вони мають вигляд школярів, які намагаються перейти дорогу. На наплічнику великими літерами написано “Увага”. Таким чином перехід став значно безпечнішим. Про це повідомляється на сайті Брошнів-Осадської ОТГ

Яскравий колір та схожість зі справжньою дитиною мають змусити водіїв пригальмувати перед пішохідним переходом. “Встановили манекени для безпеки руху школярів та мешканців селища. Це встановили з попереджувальною метою”, – розповідає про задум голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів.
Таке нововведення жителі селища оцінили досить позитивно та подякували за цікаву ідею. А діти ще довго не могли натішитися новим “яскравим друзям”: робили селфі, зацікавлено оглядали та й дорогу переходили впевненіше. Крім того, манекен добре помітний навіть уночі.


Манекени заввишки 1 м 30 см. Виготовлені вони зі скловолокна і мають спеціальну фарбу, яка відбиває світло вночі. Розмістили чотирьох “школярів” неподалік ліцею та двох –  біля ДШМ ім. В. Івасюка.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини