Голова РДА на щотижневій нараді представив очільницю відділу — доктора філософії з державного управління, Лідію Максим’як

опубліковано: 2019.03.25 | Коментарів: 0 | Переглядів: 306

25 березня голова Калуської райдержадміністрації Іван Данів провів щотижневу нараду з начальниками управлінь, відділів та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. У роботі наради взяли участь заступник голови райдержадміністрації Любомир Білоус та керівник апарату райдержадміністрації Олена Романишин.

Насамперед голова РДА привітав новопризначеного начальника відділу освіти райдержадміністрації Лідію Максим’як і побажав їй вагомих результатів на освітянській ниві. На нараді йшлося про виконання завдань і протокольних доручень.

Крім того, голова райдержадміністрації  Іван Данів звернув увагу керівників структурних підрозділів на належну підготовку проектів рішень районної ради та матеріалів, які подаються для розгляду на сесії районної ради, закликав керівників структурних підрозділів вчасно здійснювати підготовку питань, які потребують розгляду на сесії районної ради та прийняття відповідних рішень.

Відтак обговорили питання передачі народних домів сільським радам, функціонування районного центру первинної медико-санітарної, підписання декларацій між сімейними лікарями і жителями району та ін.

Також шшлося про завдання райдержадміністрації для вирішення актуальних питань життєдіяльності району на поточний тиждень. За підсумками наради голова райдержадміністрації Іван Данів дав ряд доручень для вирішення порушених питань.

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини