Відбувся виїзний семінар у Верхнянській ОТГ

опубліковано: 2019.03.21 | Коментарів: 0 | Переглядів: 86

 

Представники департаменту соціальної політики облдержадміністрації провели виїзний семінар на базі Верхнянської об’єднаної територіальної громади Калуського району щодо впровадження моделі адміністрування надання послуг із соціальної підтримки населення у пілотних ОТГ області з метою обміну досвідом роботи.

Відділом соціального захисту населення Верхнянської ОТГ презентовано напрацювання громади в сфері адміністрування надання послуг із соціальної підтримки населення згідно наказу Мінсоцполітики України № 1030. Послуги із соціальної підтримки, підкреслила начальник відділу соціального захисту населення Верхнянської ОТГ Н.Петришин, стосуються майже кожної родини з моменту народження і супроводжують упродовж життя. Особливо актуальні вони для сімей та осіб, які потрапили у складні життєві обставини.

Завдання об’єднаної територіально громади – дійти до кожної людини, не залишити її без уваги, своєчасно допомогти.

Також на семінарі розглянули питання щодо планування, шляхів організації надання соціальних послуг в умовах децентралізації; організації надання реабілітаційних послуг особам з інвалідністю; надання соціальних послуг в ОТГ сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах; впровадження моделі адміністрування надання послуг із соціальної підтримки населенню в ОТГ; моніторингу процесу децентралізованої влади і реформування місцевого самоврядування у сфері соціальної політики та інше.

Під час семінару його учасники отримали відповіді на запитання, які виникли в процесі роботи, обмінялися досвідом, накреслити першочергові завдання на майбутнє.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини