Цьогоріч в часі Великого посту у Калуші пройдуть аж три “Зображальні хресні дороги”!

опубліковано: 2019.03.21 | Коментарів: 0 | Переглядів: 94

Молодіжна християнська спільнота "Дар" (яка розвивається вже сьомий рік на парафії Св. Миколая у Хотіні та діє при клубі, як любительське об'єднання) запрошує на театралізоване дійство відтворення страстей Христових.

Про це у соцмережі написав директор клубу  та диякон храму, що в Хотіні, Андрій Ляхович. Калушани матимуть можливість побачити хресну дорогу як загальноміську, так і у двох житлових масивах міста:

"Розпочнуться виїзди із сусідніх Підгірок на запрошення о. Михайла Бойчука, потім вечором того ж дня виступаємо в себе на парафії.

Із благословення митр. протопресвітера Михайла Бігуна на свято Благовіщення проводимо загальноміську хресну дорогу. Очікують нас і парафії із нашого району: Пресв. Богородиці (с. Голинь, о. Анатолій Козак), Св. Арх. Михаїла (с. Сівка-Калуська, о. Богдан Раковецький). Маємо також далекі поїздки до сусідніх Львівської та Тернопільської областей.

Дякую нашій молоді, що продовжує закладені попередниками християнські традиції та представляє наше місто на теренах Західної України, як релігійно активне", - написав Андрій Ляович.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини