Тактика, зброя і польова кухня: Прикарпатський факультет НАВС відкрив двері для вступників

опубліковано: 2019.03.21 | Коментарів: 0 | Переглядів: 73

На День відкритих дверей завітало чимало учнів старших класів з числа тих, хто планує стати курсантом або студентом закладу.

20 березня на факультеті НАВС в Івано-Франківську розпочався День відкритих дверей із вітального слова декана факультету Юлії Терещенко, яка розповіла присутнім про основні етапи вступної кампанії, перелік факультетів і спеціальностей, порядок проходження відбору та багато іншої важливої інформації. До абітурієнтів звернувся і керівник обласної поліції Володимир Голубош, наголосивши на важливості професії поліцейського:

«Я сам тут навчався. Перед вами постав важливий вибір, адже професія поліцейського цікава, але доволі складна. Кожен, хто її обирає, вже заслуговує на похвалу й високу оцінку, адже немає вищого блага, ніж служити своєму народу».

Майбутнім вступникам представили спортивну композицію з елементами самозахисту, рукопашного бою, прийомів самбо і боксу. Гості заходу також мали змогу ознайомитись із виставкою сучасного озброєння. Представники криміналістики, судової медицини та психіатрії ознайомили майбутніх абітурієнтів з дактилоскопією, продемонстрували валізу криміналіста і процедуру зняття відбитків пальців, а також виявлення слідів рук за допомогою спеціальних порошків.

Крім того, правоохоронці розповіли, як правильно здійснити огляд місця події, показали службові автомобілі, а патрульні ознайомили гостей з «алкоокулярами», де кожен міг тверезими очима поглянути, як дивиться на дорогу нетверезий керманич.

Насамкінець для гостей прозвучали музичні композиції у виконанні духового оркестру з числа курсантів факультету. Опісля концерту гості частували кашу польової кухні.

Сектор комунікації

поліції Івано-Франківщини

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини